facebook

Ostry dyżur

Stomatologia
+48 608 683 485
24 H
7 Dni w tygodniu

Ul. Wyszyńskiego 14
Szczecin
+48 91 433 13 65

Co nas wyróżnia

Wyjątkowa atmosfera

W naszej Klinice bardzo precyzyjnie dobieramy kadrę zarówno pod względem umiejętności, jak i miłego usposobienia. Jesteśmy świadomi tego, że zabiegi stomatologiczne nie przez każdego są przyjemnie odbierane, staramy się więc każdemu Pacjentowi poświęcić możliwie maksymalną ilość czasu na oswojenie się z gabinetem, zapoznanie z Lekarzem oraz precyzyjny przegląd stanu uzębienia.

Komfort i wygoda

Nasi Pacjenci są umawiani na wizyty w takich odstępach czasu, aby kolejne osoby nie musiały długo czekać. Każdemu z oczekujących proponujemy aromatyczną kawę, pyszną herbatę i świeżą wodę. Duży wybór ciekawej prasy również z pewnością umili czas. A dla tych, którzy chcieliby posurfować po internecie udostępniamy bezprzewodowy internet.

W poczekalni specjalnie dla Państwa zamontowaliśmy duży telewizor, a z głośników rozmieszczonych w różnych częściach Kliniki rozbrzmiewa muzyka oraz ciekawe audycje naszej rodzimej stacji radiowej.

Wszystkie nasze działania dążą do tego, abyście poczuli się Państwo zrelaksowani, prawie jak u siebie w domu.

Najnowocześniejszy sprzęt

Nasza Klinika zdecydowanie wyróżnia się najnowocześniejszym sprzętem. Już na etapie diagnostyki będziecie mieć Państwo okazję do skorzystania z naszej dumy -Tomografu i  Pantomogramu Gendex, który wykonuje zdjęcia zarówno do zwykłej diagnostyki, zdjęcia w technologii 3D, jak również specjalistyczne zdjęcia do planowania implantologicznego.

Nasze unity stomatologiczne firmy KAVO to jedne z najlepszych unitów na świecie. Wyposażone są w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić i uprawnić pracę lekarzy. Specjalnie wyprofilowane fotele i zaawansowana technologia powodująca ich płynne podnoszenie i opadanie sprawia ogromną wygodę Pacjentowi.

Przy użyciu mikroskopu stomatologicznego jeszcze precyzyjniej możemy wykonywać leczenie już od samego startu.

Dbamy o to, aby Pacjent podczas zabiegu nie musiał wstawać z fotela, co często jest praktykowane w innych gabinetach i  przy tym niekomfortowe.

Przy unitach stomatologicznych posiadamy aparat do wykonywania rentgenowskich zdjęć miejscowych, a także bardzo precyzyjną kamerę o dużym powiększeniu i wysokiej rozdzielczości obrazu, dzięki której zarówno Lekarz, jak i Pacjent mogą sprawdzić stan jamy ustnej.

Nowością w naszej Klinice jest wirówka laboratoryjna wykorzystywana przy implantologii, ekstrakcjach.
Dzięki temu gojenie i regeneracja są zdecydowanie przyspieszone.

O Nas

Skontaktuj się z nami

 • Centrum Płatek Szczecin
  Klinika Stomatologii i Implantologii
 • Adres: ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14
  70-200 Szczecin,
  zachodniopomorskie, Polska
 • Kontakt: Tel: +48 91 433 13 65
  Tel 24H: +48 608 683 485
  E-mail: klinika@platek.pl
 • Godziny otwarcia: Pn-Pt: 10:00-20:00
  So: 10:00-16:00

Znajdz nas

 • Społeczność:

Umów wizytę

Prosimy o uzupełnienie oznaczonych pól
Dziękujemy, wiadomość zostałą wysłana!