facebook

Ostry dyżur

Stomatologia
+48 608 683 485
24 H
7 Dni w tygodniu

Ul. Wyszyńskiego 14
Szczecin
+48 91 433 13 65

Dental travel

Odkryj z nami Szczecin!

Szczecin – stolica województwa zachodniopomorskiego, jest jednym z największych miast w Polsce ,a także jedną z polskich metropolii uznaną przez Unię Europejską. Szczecin może poszczycić się licznymi przystaniami przeznaczonymi dla jachtów oraz kajaków, które znajdują się nad Odrą oraz nad jeziorem Dąbie.

Wszelkie atrakcje stanowią nietuzinkową propozycję dla potencjalnych turystów, pragnących wypocząć i zrelaksować się nad wodą. Lecz Szczecin to nie tylko port, to w końcu także liczne zabytki, sięgające czasów średniowiecza. Warto zatem wymienić Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, katedrę św. Jakuba oraz kościół św. Jana i św. Piotra i Pawła. Piękno architektury można podziwiać na przykładzie Bramy Królewskiej i Bramy Portowej. Jednak największą zaletą Szczecina jest odległość do morza.

Do Bałtyku dzieli nas jedynie 90 km. Niedawno stworzone autostrady pozwalają nam pokonać tą trasę w godzinę. Kiedy jednak chcielibyśmy poznać Szczecin z innej strony , warto wybrać się do naszych licznych restauracji , kawiarni , pubów lub klubów , których w Szczecinie nie brakuje.

Inną atrakcją turystyczną jest oficjalny mobilny przewodnik po mieście o nazwie “Visit Szczecin”. Można ją ściągnąć na Google Play. Przy użyciu tej aplikacji można znaleźć ciekawe miejsca, przeczytać szczegółowy opis, znaleźć je na mapie i udać się tam!

Można również sprawdzić co ciekawego dzieje się w mieście, sprawdzić prognozę pogody oraz znaleźć użyteczne numery telefonów.

W Szczecinie mamy wiele zabytków historycznych. Poniższa mapa prezentuje ciekawe miejsca warte zobaczenia:

Nasza Klinika zagwarantuje Państwu pełną organizację pobytu, tj. transport z i na lotnisko, rezerwację wybranego przez Państwa hotelu, a także na życzenie opiekę naszego pracownika. Prosimy o kontakt e-mailowy w celu zaproponowania Państwu ofert noclegowych a także informacji o bieżących imprezach kulturalnych.

O Nas

Skontaktuj się z nami

 • Centrum Płatek Szczecin
  Klinika Stomatologii i Implantologii
 • Adres: ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14
  70-200 Szczecin,
  zachodniopomorskie, Polska
 • Kontakt: Tel: +48 91 433 13 65
  Tel 24H: +48 608 683 485
  E-mail: klinika@platek.pl
 • Godziny otwarcia: Pn-Pt: 10:00-20:00
  So: 10:00-16:00

Znajdz nas

 • Społeczność:

Umów wizytę

Prosimy o uzupełnienie oznaczonych pól
Dziękujemy, wiadomość zostałą wysłana!